بام سبز یا روف گاردن و هرآنچه در مورد آن باید بدانید

wpc ir roofgardenدر روزگاری هستیم که فضاهای سبز ، باغ ها و جنگل ها تبدیل به برج و آسمان خراش و شهرک های مسکونی میشود.
در مقابله با این مشکل ، انسان ها به ایجاد بام باغها یا همان روف گاردن ها به عنوان راه حلی مناسب با هزینه ای مقرون بصرفه روی آورده اند، تا مجددا آشتی بین انسان و طبیعت برقرار گردد. بدین جهت احداث روف گاردن ها با هدف استفاده از فضاهای بلا استفاده و بی روح ساختمان های شهری جهت بالا بردن کیفیت زندگی خود و اطرافیانمان و احساس رضایتمندی بیشتری از زندگی می باشد.

بام باغها شامل مجموعه ای به هم پیوسته از پوشش گیاهی با رشد متناسب و یک لایه زهکشی مطلوب جهت تخلیه آب و یک عایق ضدآب (مثل ایزوگام)که سقف را پوشش میدهد.
ایجاد چشم انداز زیبای شهری، کاهش آلودگی صوتی ، ایجاد محیطی دنج و آرام و همچنین ایجاد فضایی جدید برای فعالیتهای تفریحی و دورهمی از دیگر اهداف ساخت روف گاردن ها می باشد.
گروه ون وود طراحی و اجرای انواع بام سبز (بام باغ) یا روف گاردن ها و حتی خانه ها و ویلاهای تمام چوب (تیمبر، وود فریم و A فریم) را انجام میدهد.

wpc ir roofgarden

WPC.IR
حس خوب زندگی در ویلاها و کلبه های تمام چوب، حس زندگی در دل طبیعت است!، حتما میپرسید چرا؟
خوب معلومه : چون داریم از متریالی از جنس طبیعت استفاده میکنیم.
بوی طبیعی چوب، واقعا آدم رو سرمست میکنه.
مزایای احداث روف گاردن (بام باغ):
1 ایجاد تنوع گیاهی و محیطی دلچسب
2 بهبود کارآیی انرژی ساختمان
3 کشت و استفاده از محصولاتی نظیر سبزی و ...
4 فراهم آوردن محیط آرام برای ساکنین و مهمان ها
5 استفاده از آب باران جهت آبیاری گلها و گیاهان
6 افزایش عمر پوشش بام

همچنین در روف گاردن ها میتوان از انواع آلاچیق ها و پرگولاها استفاده کرد، ایجاد فضایی مجزا که قابلیت استفاده در سرما و گرما را به صورت خانوادگی به ساکنین میدهد.
متریال های قابل استفاده در روف گاردن ها عبارتند از:
1- چوب پلاستیک (وود پلاست ون وود)

2- ترمو وود ون وود

3- قلوه سنگ طبیعی

4- چمن مصنوعی

5- فلاورباکس، انواع مبلمان

6- آلاچیق و پرگولا
ارتباط مستقیم با طبیعتی که شما ایجاد کرده اید در زمان هایی که حتی ممکن است کوتاه باشد می تواند اثرات گسترده تری بر روی کیفیت زندگی افراد و ایجاد شهری زنده و پویا داشته باشد.
قدر لحظات درکنار هم بودن رو بدونیم...

 

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت