wpc ir roofgardenدر روزگاری هستیم که فضاهای سبز ، باغ ها و جنگل ها تبدیل به برج و آسمان خراش و شهرک های مسکونی میشود.
در مقابله با این مشکل ، انسان ها به ایجاد بام باغها یا همان روف گاردن ها به عنوان راه حلی مناسب با هزینه ای مقرون بصرفه روی آورده اند، تا مجددا آشتی بین انسان و طبیعت برقرار گردد. بدین جهت احداث روف گاردن ها با هدف استفاده از فضاهای بلا استفاده و بی روح ساختمان های شهری جهت بالا بردن کیفیت زندگی خود و اطرافیانمان و احساس رضایتمندی بیشتری از زندگی می باشد.

wpc door18قبل از بررسی درب های پلی وود ، ابتدا ببینیم پلی وود چیست و چگونه تولید می شود؟

پلی وود چیست؟

در حال حاضر پیشرفت علم به حدی بوده که از مواد بازیافتی نیز می توان مواد اولیه با کیفیت و مناسبی برای تولید محصولات دیگر تهیه کرد.

 

با ترکیب کردن پلاستیک و چوب میتوانیم محصول مقاوم و انعطاف پذیری به نام پلی وود یا چوب پلاست تولید کنیم  که نسبت به محصولات دیگری از جمله ورق MDF کاربرد و مزایای بیشتری دارد.

  

wpc20220630هر خانه چوبی منحصر به فرد است! علاوه بر نمای باز به فضای سبز، هر کلبه چوبی دارای یک فضای زندگی معمولی و در عین حال استثنایی است که تا حد زیادی به لطف تأثیر متقابل نور در طول روزها و فصول است.

choob or wpc 14010326پروفیل های چوب پلاستیک که بخشی از آن از از ضایعات پلیمر تشکیل شده است . پودر یا گلوله ها در دمای حدوداً 400 درجه فارنهایت (204 درجه سانتیگراد) تا یک قوام خمیر مانند مخلوط می شوند و سپس به شکل دلخواه اکسترود یا قالب می شوند. افزودنی‌هایی مانند رنگ‌ها، عوامل جفت‌کننده، تثبیت‌کننده‌ها، عوامل دمنده، عوامل تقویت‌کننده، عوامل کف‌ساز و روان‌کننده‌ها به تطبیق محصول نهایی با کاربرد هدف کمک می‌کنند. این ماده به هر دو پروفیل توخالی و توپر یا به قطعات و محصولات قالب گیری تزریقی تبدیل می شود. WPC های اکسترود شده به دو شکل توپر و توخالی شکل می گیرند. 

wpc140101در تولیدات چوب پلاست ها روش های مختلفی جهت تولید وجود دارد:

  • اکستروژن
  • قالب گیری تزریقی
  • قالب گیری فشاری
  • پالتروژن
  • قالب گیری صفحه ای

شرکت ون وود از روش اکستروژن به دلیل تولید یکنواخت ، انبوه و اتوماتیک پروفیل ها استفاده میکند.

saghf05استفاده کردن از چوب برای ساخت خانه به عنوان یکی از  اصلی ترین مصالح بشمار می آید. از این متریال را میتوان برای همه قسمت های خانه مثل سقف، دیوار و حتی کف بکار برد.

همچنین با استفاده کردن چوب طبیعی در قسمت ها مختلف خانه حس شادی و آرامی را به خانه میبخشد.

استفاده از چوب در سقف یا قسمت های مختلف خانه معایبی را هم به همراه دارد.

fazayesabz03فضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری است که در عرصه های طبیعی یا مصنوعی آن تحت استقرار درختان ، گل ها ، چمن ها ، نیمکت ها ، پایه های مخصوص روشنایی ، سطل زباله ، نرده و زمین بازی کودکان  است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط ، قوانین وتخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی ،زیستگاهی ورفاهی شهروندان ومراکز جمعیتی غیر روستایی ،حفظ ،نگهداری یا بنا میشود.

 

van wpc 7مجموعه ون وود تولید کننده و سازنده حرفه ای آلاچیق چوب پلاست است که در تحقیق و توسعه، طراحی و تولید آن مشغول است.

از انتخاب مواد اولیه گرفته تا تولید و فرآوری، کیفیت هر فرآیند به شدت کنترل می شود.

   

masaleh01چوب یک نوع خیلی قدیمی از کفپوش است اما هرگز منسوخ نشده است. کفپوش چوبی دارای تنوع زیادی از نظر متریال است که کفپوش چوب پلاست نیز جزو کفپوش چوبی مقاوم در برابر رطوبت و نور آفتاب است.به طور کلی کف روف گاردن یا بام سبز می تواند با متریال متنوعی پوشانده شود.

از جمله متریال قابل استفاده در کفپوش روف گاردن:

  • پروفیل چوب پلاستیک
  • چوب ترمو وود
  • موزاییک تایل
  • قلوه سنگ
  • چمن مصنوعی

wpc gabion 1دربین میز و صندلی ها انتخاب میز و صندلی برای خانه یا فضای باز بهترین گزینه می باشد.

چراکه چوب به دلیل ماهیت طبیعی خود انرژی های منفی و صداهای مزاحم را جذب میکند و به ایجاد یک محیط آرام و صمیمی در خانه یا فضای باز شما کمک میکند.

 

 

 

wpc Woodenflooring 1در هنگام انتخاب و خرید کفپوش عواملی مانند سلیقه شخصی، میزان بودجه، مقاومت در برابر آتش‌سوزی، نمای مناسب و نوع زیرسازی دخیل هستند.

بنابراین بهتر است قبل از خرید کفپوش با انواع آن آشنا شویم.

 

 

 

 

محوطه سازی هنر تنظیم و طراحی عناصر مختلفی است که باعث می‌شود فضای باز در محوطه بیرونی زیبا شود. به طور کلی محوطه سازی عبارت است از معماری نمای خارجی و فضای بیرونی ساختمان.
شش عنصر ترکیبی شامل شکل زمین، سازه‌های عمودی، سازه‌های افقی، پوشش گیاهی، منابع آب و شرایط آب هوا، عواملی هستند که در روش‌های اجرای محوطه سازی برای انواع محیط ها اهمیت دارند.
شرکت ون وود تولید کننده انواع چوب پلاست ها و ترمو وود جهت اجرای محوطه سازی یا مبلمان شهری میباشد.

 

wpc roofgarden aروف‌ گاردن؛ بام‌ باغ یا بام سبز، فضای سبز طراحی شده‌ای است.

با احداث آن در فضاهای بلااستفاده ساختمان مانند پشت‌بام یا تراس، همسو با تکنولوژی مدرن و هم‌ خوان با ارزش‌های زیباشناسی، اجتماعی و فرهنگی می‌تواند در شرایط زیست‌محیطی حال حاضر، فضای سبز از دست رفته شهری را زنده و باعث پایداری محیط، بهبود سلامت روانی و جسمی ساکنین و افزایش کیفیت زندگی شود.

بنابراین به هرگونه فضای سبز که بر روی بام ساخته شود روف گاردن گفته میشود و میتواند شامل مجموعه ای از گیاهان سبز، نیمکت چوب پلاست ،آلاچیق پرگولا ، مبلمان باغی ، فلاورباکس چوب پلاست ، میز و صندلی گابیون(سطح رویی چوب پلاست سطح زیر فلز و قلوه سنگ) ، کفپوش چوب پلاستیک و چمن مصنوعی باشد.

wpc wpc 1این مقاله بهینه سازی کامپوزیت های چوب پلاستیک (WPC) ون وود ساخته شده از بقایای صنعتی خاک اره کاج، پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) و پلی اتیلن پیوندی با انیدرید مالئیک (PE-g-MA) را ارائه می کند.

چوب پلاست های ون وود به طور خاص برای تولید نما،کفپوش، دور استخر، آلاچیق، روف گاردن و... طراحی شده اند، بنابر این ترکیب مناسب، خواص مواد مربوط به مقاومت در برابر انواع شرایط آب و هوایی، با عملکرد مکانیکی بالا در محصولات نهایی ون وود وجود دارد.

  

صفحه1 از4

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت