رزومه و گواهینامه های شرکت ون وود

rezoomeh

شرکت رشد توسعه عمران فدک با نام تجاری «گروه معماری وَن وود» در سال 1382 در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی آغاز به کار نمود. پس از کسب تجربیات مختلف و طراحی و اجرای پروژه‌های متنوع، گستره مشتریان شرکت افزایش چشمگیری یافت. خرید و تجهیز کامل فضای کارگاهی ویژه در شهرک صنعتی محمودآباد علاوه بر تسهیل در جذب پروژه‌های بیشمار اداری و مسکونی، موجب جلب اعتماد مجموعه‌های بزرگی جهت طراحی و اجرای پروژه‌ گردید  از جمله :

   وزارت ارشاد
   هتل مارینا
   مرکز خرید روشا(نخستین دپارتمان استور ایران با حدود 34 هزار مترمربع بنا)
   بانک انصار
   هواپیمایی ماهان
   رستوران نایب
   شهرک آتی ساز
   برج‌های مسکونی ارغوان
   پروژه آرین کیش(جزیره کیش)
   مرکز قلب شهید رجایی
   پروژه میگون
   وندا
   البرز
   پیست دربندسر
   و ...

لزوم بکارگیری محصول چوبی مناسبی که بتواند در فضای بیرونی بکار رفته، قابل بازیافت و دوست‌دار محیط زیست نیز باشد، مدیران شرکت را بر آن داشت که بخشی از فعالیت خود را بر روی تولید محصول چوب پلاستیک(WPC) بعنوان یک محصول سبز متمرکز گردانند تا سهم بسزایی در جلوگیری از قطع درختان و تخریب جنگل‌ها داشته باشند. هم‌اکنون «گروه معماری وَن وود» با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز دنیا به همت پرسنل مجرب و تحصیل‌کرده خود توانسته است گامی بلند در تولید WPC و بومی‌سازی این صنعت با هدف کاهش قطع درختان و حفظ محیط زیست بردارد. تولید و استفاده از این محصول جدید در کنار سایر محصولات موجود در بازار، افزایشی قابل توجه در توان این شرکت برای ارائه طرح‎های بدیع را موجب شده‌است.
 

امید است طی همکاری پیش رو و در کنار طراحی و اجرای هرچه باشکوه‌ تر پروژه‎ های آن مجموعه محترم، بتوانیم ایفاگر نقشی ارزنده باشیم .

پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی کمال تشکر و امتنان را دارد.

 

دفتر مرکزی : تهران پایین تر از میدان هروی خیابان پناهی نیا ساختمان گلزار پلاک 144/2  واحد 23

شماره تماس : ٢٦٧٥٣٣٤٥ 

دورنگار : ٢٦٧٥٣٧١٦ 

همراه : 09383603809

دریافت فایل گواهینامه تولید چوب پلاستیک

دریافت فایل رزومه شرکت

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت